Microsoft 365

Díky cloudovým službám může dnes většina firem a organizací mít nejmodernější IT. To si dříve mohly dovolit jen velké společnosti a korporace. S Microsoft 365 vybavíte své lidi moderními IT technologiemi, které jsou jim dostupné na všech možných zařízeních.

Co je Microsoft 365?

Předplatné na měsíční nebo roční bázi, v rámci kterého máte k dispozici známé Microsoft Office aplikace Outlook, Word, Excel i méně známé služby OneDrive pro firmy, SharePoint, Forms, Planner od společnosti Microsoft.

Nejmodernější technologie za rozumnou cenu k vašim službám, bez ohledu na velikost vaší organizace. Začít lze již s 1 uživatelem. Předplatná můžete přizpůsobit aktuální situaci vaší organizace, přidávat předplatná, když nabíráte lidi nebo naopak zrušit předplatná, když musíte propouštět.

Různé plány, které lze vhodně kombinovat a měnit s ohledem na potřeby jednotlivých lidí v rámci vaší organizace. Začít můžete se základním plánem a postupně přecházet na vyšší plány, které nabízejí další zajímavé funkce pro vaše lidi.

Nástroj, pomocí kterého můžete zvýšit zabezpečení vašich zařízení a zajistit jejich správu. Mít dostupná firemní data odkudkoli, ale zároveň si být jistý, že jsou chráněna dostatečně robustní technologií.

Výhody Microsoft 365

1

Není potřeba pořizovat servery, o které se musí někdo starat. Odpadají také náklady za elektřinu a nepotřebujete provozovat serverovnu.

2

Flexibilní předplatné na uživatele, který může vše využívat na všech svých zařízeních, jako jsou počítače s Windows/MacOS, tablety a chytré telefony s Androidem nebo iOS.

3

Cloudové úložiště 1 TB pro každého uživatele Microsoft 365, které umožňuje synchronizovat nebo sdílet data mezi zařízeními a lidmi.

4

Vysoká míra zabezpečení dat s možností bezpečného přístupu z libovolného zařízení. Odpadá nutnost posílat přílohy souborů a tím se snižuje případné riziko úniku citlivých dat.

5

Stále aktuální verze Microsoft Office aplikací s mnoha novinkami. Zároveň neřešíte, že každý člověk v rámci vaší organizace používá jinou verzi Office.

6

Detailní přehled o IT prostředí vaší organizace, včetně možnosti sledování využití jednotlivých služeb a aplikací konkrétními lidmi.

S čím vám můžeme pomoci

Migrace elektronické pošty do prostředí Exchange Online/Microsoft 365
Máme zkušenosti s migrací z různých systémů Exchange Server, IceWarp, Kerio Server, Lotus Notes, IMAP e-mailová řešení, linuxové servery a jiné.
S kompletním přechodem vaší organizace do prostředí Microsoft 365
Máme zkušenosti s přechodem z různých systémů, včetně migrace z Google Suite/Workspace. Pomůžeme vám najít alternativy pro vaše současné prostředí.
Uděláme revizi současného využívání služeb Microsoft 365
a společně navrhneme novou strukturu. Běžně řešíme s našimi zákazníky strukturu týmů v Microsoft Teams, návaznost na další služby SharePoint, Forms, OneNote, Planner, Lists a další.
Zajistíme školení uživatelů Microsoft 365 formou workshopů
Žádné prezentace, ale reálné příklady a možnost vyzkoušet si jednotlivé scénáře přímo, tak aby si to vaši lidé pamatovali. Snahou je využít Microsoft 365 na maximum, když už si ho platíte.
Nastavíme nebo zrevidujeme zabezpečení dat a identit v prostředí Microsoft 365
Možnosti zabezpečení jsou v rámci prostředí Microsoft 365 velmi rozsáhlé, nicméně ke změně je potřeba přistupovat s citem a s ohledem na vaše lidi.
Zajistíme kompletní správu Microsoft 365, včetně správy IT
V případě, že nemáte interní IT, pak se s námi můžete domluvit a my pro vás vše zajistíme
Pomůžeme vám v oblasti Microsoft 365
ve chvíli, kdy hledáte partnera na konkrétní projekt, který má praktické zkušenosti. Pomůžeme vašemu IT se strategickými projekty nebo poskytneme naši expertízu tam, kde by bylo časově náročné si vše zjišťovat a zkoušet.
Zodpovíme vaše otázky týkající se Microsoft 365
Nejste si něčím jistí nebo nemůžete najít odpověď na vaši otázku. Pak se na nás můžete obrátit a my vám rádi poradíme.
Projdeme s vámi, jak dnes funguje vaše organizace
a jak by bylo možné využít jednotlivé služby a aplikace Microsoft 365. Analýza toho, co používáte a jak fungujete a co by šlo dělat teoreticky rychleji a snáze.
Provedeme analýzu skladby předplatných Microsoft 365
s ohledem na vaše reálné potřeby. Běžně se setkáváme s tím, že skladba předplatných je předimenzovaná a lze najít úspory. Přejít na vyšší plány lze v budoucnu kdykoli, takže je rozumné platit za to, co reálně dnes používáte.

Nechte se inspirovat

Migrace pošty do Microsoft 365

Přejděte na moderní e-mailové řešení, s dostatečnou velikostí schránky a s možností přistupovat k poště, kalendáři a úkolům odkudkoli. Starost o bezpečnost a spam přenechte na společnosti Microsoft.

 

NECHTE SE INSPIROVAT

Nechte_se_inspirovat_MEWS.png

Další služby Artexu

Dynamics 365
Dynamics 365
Systém je plně integrovaný na nástroje dostupné v rámci Microsoft 365.
Microsoft Azure
Microsoft Azure
Moderní a flexibilní řešení  vašich  IT a byznysových  potřeb.
Outsourcing IT
Outsourcing IT
Postaráme se o vaše  IT a vy se můžete  věnovat svému byznysu
Business Central
Business Central
ERP systém,  který podpoří chod a růst  vašeho byznysu.
Kontaktujte nás